Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Зіронька" Бахмутської міської ради Донецької області.

19 груд. 2021

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СВЯТКОГО МИКОЛАЯ
14 жовт. 2021

"КОЗАЦЬКОГО РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ"

У нашому садочку пройшли дозвілля, присвячені Дню козацтва, "Козацького роду нема переводу"
24 вер. 2021

ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

Вітаємо вас з професійним святом! Хочемо побажати, щоб те тепло і турботу, які ви вкладаєте в наших дітей, повернулося до вас міцним здоров’ям, любов’ю.
1 вер. 2021

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Заклад дошкільної освіти (ясла- садок) "Зіронька" вітає дітачок
27 лип. 2021

Весела Гралія

Веселі ігри, в яких діти розвивають навички комунікації, вчаться знаходити спільну мову з тими, хто їх оточує, та просто заряджаються позитивніми емоціями
7 лип. 2021

Ой на Івана, ой та на Купала, Котилася зоря з неба, та у в воду впала.

В це найнеординарніше українське свято Івана Купала вихованці закладу "Зіронька" зібралися у дружнє коло біля водоймища, щоб повеселитися, прогнати все зле, набратися сил, бо з давніх давен вважалося, що вода та вогонь очищають та оздоровлюють. Також цілющих властивостей набирають лікарські рослини, розцвітає таємнича квітка папороті, яку вихованці нашого закладу знайшли на ігоровому майданчику та загадали найзаповітніші бажання.
20 черв. 2021

ЗЕЛЕНІ СВЯТА

Трійця — одне з дванадцяти головних православних свят. В Україні широко вживають назви "Зелені Свята", "Зелена Неділя".
1 черв. 2021

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ

Вітаємо Єгора Чернова!
1 черв. 2021

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Діти - наше майбутне, наш сенс життя і наше щастя
20 трав. 2021

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Вишиванка є символом краси, здоров'я і щасливої долі. Її вважають оберегом української нації. Вишита сорочка символізує сімейні цінності – пам'ять роду, вірність і любов. Сьогодні День вишиванки не національне свято, а всесвітнє.