ДОШКОЛЯРИК ОНЛАЙН
Дистанційні заняття переможців міського конкурсу для педагогів закладів дошкільної освіти
Бахмутської міської ОТГ "Краще дистанційне заняття для дошкільників" (2020-2021 н.р.)
Музичне заняття для дітей старшого дошкільного віку «Чарівне королівство чар та звуків» (керівник музичний дошкільного навчального закладу ясел-садка №16 «Ромашка» Неветрова Олена Анатоліївна)
|
| |||
Заняття з основ безпеки життєдіяльності для дітей середнього дошкільного віку «Умій почекати» (вихователь дошкільного навчального закладу компенсуючого типу, дитячого садка №25 «Дзвіночок» Манойло Людмила Борисівна)
|
| |||
Заняття з ознайомлення з природою для дітей старшого дошкільного віку «Подорож у спекотну Африку» (вихователь дошкільного навчального закладу ясел-садка №36 «Теремок» Тимофєєнко Юлія Володимирівна)
|
| |||
Музичне заняття для дітей старшого дошкільного віку «Музичний ресторан» (керівник музичний дошкільного навчального закладу ясел-садка №39 «Кульбабка» Трофименко Олена Олегівна)
|
| |||
Тематичне заняття для дітей старшого дошкільного віку «Дизайнерська студія #@modnitsya#» (вихователь дошкільного навчального закладу ясел-садка №47 «Оленка» Макаренко Єлизавета Едуардівна) |
| |||
Інтегроване заняття-шоу для дітей середнього дошкільного віку «Маска, я тебе знаю!» (вихователь дошкільного навчального закладу комбінованого типу, ясел-садка №49 «Кріпиш» Ковальова Інна Миколаївна)
|
| |||
Пізнавальне заняття для дітей старшого дошкільного віку «Про що розкажуть імена?» (вихователь дошкільного навчального закладу комбінованого типу, ясел-садка №54 «Світлячок» Супоніна Оксана Олександрівна)
|
| |||
Мовленнєво-пізнавальне заняття для дітей старшого дошкільного віку «Королівство страв» (вчитель-логопед дошкільного навчального закладу комбінованого типу, ясел-садка №54 «Світлячок» Романенко Олена Борисівна)
|
| |||
Заняття із звукової культури мови для дітей середнього дошкільного віку «Подорож у чарівну Країну звуків» (вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу №55 «Ведмежатко» Тверська Олена Олександрівна)
|
| |||
Заняття для дітей старшого дошкільного віку «Помаранчевий сюрприз» (вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу №58 «Ясочка» Гаращенко Оксана Павлівна)
|
|
Відеозаписи занять та ігрових завдань для дистанційного навчання дітей дошкільного віку | ||||
Молодший дошкільний вік
| ||||
Дидактичні вправи "Сенсорика на кухні" (вихователь Дубова Оксана, ДНЗ №31)
|
| |||
Міні-заняття з математики "Цікаві фігури" (вихователь Решетова Євгенія, ДНЗ №55)
|
| |||
Ігрове заняття "Квіточка" (вчитель-логопед Чапаєва Аліна, ДНЗ №40)
|
| |||
Заняття з малювання "Хвостик для півника" (вихователь Ковалевська Тетяна, ДНЗ №56)
|
| |||
Заняття з ліплення "Сонечко" (вихователь Пруденко Юлія, ДНЗ №58)
|
| |||
Середній дошкільний вік
| ||||
Заняття з фізкультури "Подорож в країну паперових фантазій" (інструктор з фізкультури Солодкова Вікторія, ДНЗ №10)
|
| |||
Ігрова вправа "Відчуй на дотик" (вихователь Гаранжа Олена, ДНЗ №24)
|
| |||
Ігрова вправа "Так" чи "Ні" (вчитель-дефектолог Кулайко Галина, ДНЗ №24)
|
| |||
Музичне заняття "Подорож до Лего-сіті" (керівник музичний Чамор Ірина, ДНЗ №25)
|
| |||
Показ настільного театру "Півник та двоє мишенят" (вихователь Тимофеєнко Юлія, ДНЗ №36)
|
| |||
Дидактична гра "Чарівний мішечок" (вихователь Ковальова Інна, ДНЗ №49)
|
| |||
Оздоровчий пальмінг "Відпочивайка для очей" (вихователь Ковальова Інна, ДНЗ №49)
|
| |||
Музична пальчикова гімнастика "Дощик" (вихователь Ковальова Інна, ДНЗ №49)
|
| |||
Експеримент "У пошуках нових кольорів" (вихователь Терновська Анна, ДНЗ №56)
|
| |||
Заняття "Чарівна вишиваночка" (вихователь Малородова Світлана, ДНЗ №39)
|
| |||
Дидактична гра "Веселий фермер" (вихователь Федосова Вікторія, ДНЗ №55)
|
| |||
Старший дошкільний вік
| ||||
Ранкова гімнастика "Веселий настрій" (вихователь Лоцман Аліна, ДНЗ №18)
|
| |||
Артикуляційна гімнастика "Казка про язичок" (вчитель-дефектолог Антоненко Ганна, ДНЗ №31)
|
| |||
Заняття "День матері" (вихователь Бурухіна Світлана, ДНЗ №54)
|
| |||
Мовленнєво-пізнавальне заняття "Комахи" (вчитель-логопед Романенко Олена, ДНЗ №54)
|
| |||
Дослід "Крокуюча водичка" (вихователь Кравченко Вікторія, ДНЗ №55)
|
| |||
Заняття "Світ комах" (вихователь Бабіч Світлана, ДНЗ №47)
|
| |||
Логопедичне заняття "Бульбашка" (вчитель-логопед Борисенко Марина, ДНЗ №49)
|
| |||
Музичне заняття-гра "Там, де живе музика" (керівник музичний Ісаєва Ірина, ДНЗ №49)
|
| |||
Музично-дидактична гра "Веселий ритм" (керівник музичний Ледовська Яна, ДНЗ №52)
|
| |||
Експеримент "Чарівні властивості води" (вихователь Бутенко Наталя, ДНЗ №56)
|
| |||
Музична гра "Веселі стаканчики" (керівник музичний Скрипниченко Тетяна, ДНЗ №56)
|
| |||
Заняття з конструювання "Кольорова пташка" (вихователь Мала Іванна, ДНЗ №18)
|
| |||
Музичне заняття "Країна дитинства" (керівник музичний Неветрова Олена, ДНЗ №16)
|
| |||
Міні заняття "Посуд" (вчитель-логопед Гордєєва Олена, ДНЗ №31)
|
| |||
Заняття "Автоматизація звуків в складах та словах" (вчитель-логопед Гордєєва Олена, ДНЗ №31)
|
| |||
Заняття "Кольорова пташка" (вихователь Мала Іванна, ДНЗ №18)
|
| |||
Заняття з малювання "Веселка" (вихователь Посохова Ольга, ДНЗ №54)
|
| |||
Комплексне заняття "Вишиванки" (вихователь Посохова Ольга, ДНЗ №54)
|
| |||
Заняття з грамоти (вчитель-логопед Романенко Олена, ДНЗ №54)
|
| |||
Дидактична гра "Як правильно сортувати сміття?" (вихователь Некрасова Євгенія, ДНЗ №27)
|
| |||
Заняття з малювання "Дивовижний метелик" (вихователь Пруденко Юлія, ДНЗ №58)
|
|